Rok 2020 nám i přes veškeré komplikace přinesl díky hráčům #teamsolinco velké množství radosti!
Michael Vrbenský (výplet Solinco Confidential) vyhrál první jarní turnaj zorganizovaný pro českou tenisovou špičku

Vera Zvonareva (výplet Solinco Tour Bite Soft) a Kevin Krawietz (výplet Solinco Hyper-G) se radovali z triumfů na US Open respektive Roland Garros


Na pražském challengeru, kde se Michael Vrbenský v semifinále utkal se Stanem Wawrinkou, se představil i Malek Jaziri (výplet Solinco Hyper-G)

Antonín Štěpánek (výplet Solinco Confidential) s Tondou Bolardtem spolu získali třetí republikový titul ve čtyřhře

Lidziya Marozava (výplet Solinco Tour Bite, raketa Solinco Shadow, tenisová taška Solinco 15R) vyhrála čtyřhru na letošním TK Sparta Prague Open

Adam Soukup (výplet Solinco Hyper-G) byl součastí českého týmu, který vyhrál Evropské hry mládeže do 14 let

Laura (výplet Solinco X-Natural, raketa Solinco Shadow, tenisová taška Solinco 15R) s Ninou (výplet Solinco X-Natural) si zahrály na Mistrovství České republiky v babytenise


Kariéru ukončili bratři Bryanovi (výplet Solinco Hyper-G), legendární deblový pár, který dokázal získat neuvěřitelných 119 titulů, a to včetně olympijského zlata!

Díky vám všem, i těm, které jsme nejmenovali, ale jsou součástí #solincofamily, byly naše dny v roce 2020 lepší. Děkujeme za důvěru, vážíme si toho, že vám Solinco může pomáhat dosahovat lepších výsledků a těšíme se na další společný rok!
#teamsolinco