Přejeme krásné svátky a přidáváme pár tipů, jak si je užít

Blíží se konec roku 2020. Rádi bychom se s ním společně s vámi rozloučili a přivítali nový rok 2021, který věříme, že bude opět podobný těm, na které jsme přece jenom o něco více zvyklí. Ať už oslavujete jako obvykle, nebo se v letošním prázdninovém období pohybujete v novém normálu, doufáme, že zůstanete v bezpečí a budete mít čas na dobití energie.

 solinco

Pro mnoho z nás byl rok 2020 obtížným rokem a i svátky budou pravděpodobně vypadat letos trochu jinak. Abychom vám pomohli uvolnit se a připravit se na rok 2021, zde je několik typů od #teamsolinco:

• Udělejte si den bez scrollování příspěvků: Doba sociálním kontaktům moc nepřeje, a tak vidět příspěvky vašich blízkých, když s nimi nemůžete být, může být pro někoho obtížné. Zkuste jim místo projíždění obsahu zavolat nebo si naplánovat video hovor a zjistit v reálném čase, co dělají a jak se mají. 

• Udělejte si čas na to prostě ,,být": Pokud máte pocit, že vaše hlava a mysl jsou plné po okraj, zkuste mezi vašimi myšlenkami najít klidné mikro momenty. Až najdete ten příjemný pocit klidu, soustřeďte se na svůj dech a vychutnejte si nastalý klid, i když je to třeba jen na pár minut.

• Udělejte si vlastní domácí kino: Připravte si popcorn, horké kakao, zalezte si pod deku a pusťte si váš oblíbený film a užívejte si svátky, které by měly být především o klidu.
 
solinco
Rok 2020 byl plný výzev, a proto jsme vám chtěli poděkovat.

Děkujeme za vaši důvěru, vy všichni, kdo s námi pokračujete i vy, kdo jste se k nám nově připojili, sdíleli jste své úspěchy s námi nejen na sociálních sítích - i díky vám se naše dny staly lepšími.

Už teď se těšíme na vše, co nás v novém roce čeká a věřte, že toho bude hodně.
 
SOLINCO
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení