Halové Mistrovství České republiky mužů v režii hráčů Solinco

Těžko říci, jak moc se dalo očekávat, že na úspěch hráčů #teamsolinco z letního Mistrovství České republiky naváží naši hráči i v zimě. Každopádně se stalo.

Zimní (halové) Mistrovství České republiky mužů se konalo od 29. 11. do 4. 12. v Milovicích.

Nejvýše nasazeným hráčem byl Marek Gengel z #teamsolinco, hrající s výpletem Tour Bite o průměru 1.25. Svoji účast ve finále si musel do slova a do písmene vybojovat, když dvakrát postupoval až po třísetových bitvách.

Ve finále se Marek potkal s druhým nasazeným Patrikem Riklem. Ten už byl po předchozích vyčerpávajících utkáních nad jeho síly a získal tak titul po výhře 6:4 a 6:2.

gengel marek

Marek Gengel hrající s výpletem Tour Bite 1.25

Dalo by se říci, že už tradičně si titul ve čtyřhře odnesli hráči hrající s vybavením Solinco. Po nadvládě Antonína Bolardta s Antonínem Štěpánkem se tentokrát z titulu po suverénní jízdě celým turnajem radovala dvojice Petr Nouza a Filip Duda, kteří ve finále přehráli duo Majšajdr - Raab.

nouza duda

Mistři České republiky - Petr Nouza s Filipem Dudou (oba hrající s výpletem Hyper-G 1.25)

Další hráči z #teamsolinco, kteří se halového Mistrovství České republiky zúčastnili

Adam Kozler

Adam Kozler, výplet Confidential (foto protenis.cz)

Dominik Reček

Dominik Reček s výpletem Confidential (foto protenis.cz)

štěpán baum

Štěpán Baum s výpletem Confidential (foto protenis.cz)

Máme ohromnou radost, že se hráčům a hráčkám, kteří s vybavením Solinco hrají, daří. Tenisové Mistrovství České republiky dospělých 2021 potvrzuje, že Solinco momentálně patří ke světové špičce a zcela zaslouženě se stává volbou číslo jedna pro více a více tenistů a tenistek.

Přidejte se také do #teamsolinco a získejte výhodu na vaši stranu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení