TOP produkty Solinco v roce 2021. Už jste je vyzkoušeli?

✅ Toto jsou nejžádanější produkty Solinco, které v roce 2021 pomáhaly tenistům s jejich hrou. Vyzkoušejte je a sami zjistěte, proč jsou tak oblíbené.

Výplet Solinco Hyper-G - nejprodávanější položka v e-shopu v roce 2021

solinco hyper-g

Nikoho asi nepřekvapí, že nejprodávanějším produktem Solinco v roce 2021 byl výplet Hyper-G.
Jeho nejznámějšími uživateli jsou bratři Bryanové, legendární deblová dvojice (hrají s průměrem 1.15, který nabízí chirurgickou přesnost a kontrolu).
Jeho největšími přednostmi, díky kterým se stal po celém světě tak populárním, jsou mnohem větší topspin (lift), který s ním můžete zahrát, a perfektní přesnost úderů.
Hráči si pochvalují i dlouhou životnost.

VYZKOUŠET HYPER-G

Nejprodávanější 12m set

solinco hyper-g soft

Nejprodávanější 12m výplet. Hyper-G Soft. Má stejné vlastnosti, jako klasický
Hyper-G, ale je měkčí. Více to od něj letí a je ideální pro hráče, kteří hledají ještě větší pohodlí a šetrnost pro svoji ruku.

 

Nejprodávanější omotávka

solinco omotávka wonder grip
 
V USA jedna z nejpoužívanějších omotávek. Jsou lepivé, měkké a díky své tloušťce pouze 0,6 mm poskytují hráči maximální cit a kontrolu nad jeho raketou.
 

Nejprodávanější bag 

solinco bag 15R

Tenisová taška Solinco 15R je jednou z největších na trhu, takže se do ní vejde vše, co na tenis potřebujete. 3 velké hlavní oddíly, prostor až pro 15 raket, 2 samostatné termo oddíly, oddělená kapsa na boty, boční kapsy. Kromě velikosti je tedy navíc i perfektně přehledná, takže už žádné zbytečné hledání. 

Novinka roku 2021

solinco outlast

Solinco Outlast. Jednoznačná novinka roku 2021
. Zasloužil se o to především Jenson Brooksby, mladý Američan, který s výpletem hraje a který patří mezi tzv. ATP NEXT GEN. Výplet má skvělou životnost a je určen pro rychle hrající tenisty. Navíc poskytuje Vaší ruce větší pohodlí než ostatní „dráty“.

CHCI VYZKOUŠET OUTLAST
 

 
solinco 2021

Děkujeme za vaši důvěru v roce 2021! I díky vám se tenisová značka Solinco a její vybavení v současné době stávají volbou číslo jedna pro stále více a více profesionálních a amatérských tenistů. A to především díky jejich kvalitě, dostupné ceně a vlastnostem, které pomáhají hráčům dosahovat lepších výsledků a více si tak užívat hru
 
Přidejte se k nám i vy a získejte výhodu nad vašimi soupeři.
 
#teamsolinco

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení