Marek Gengel získal v Egyptě cenný titul

Marek Gengel z #teamsolinco, hrající s výpletem Solinco Tour Bite, za sebou má 2 turnaje kategorie ITF $15 v egyptském Sharm El Sheikhu. Vydařil se mu zejména ten druhý, který ovládl, když na cestě za titulem přehrál i další české hráče. Marka jsme poprosili o krátké zhodnocení, které si můžete přečíst níže.

Marek Gengel Solinco 1

Obrázek od Pavel Lebeda, sportpics.cz

,,Jel jsem na 2 turnaje, první turnaj jsem začal dobře, když jsem prohrál až v semifinále" hodnotí Marek první z turnajů. Do druhého turnaje se musel Marek kvůli silnému obsazení probojovat z kvalifikace, což už se mu dlouhé 2 roky nestalo. ,,Kvalifikace šla jako po másle a nakonec jsem byl rád, že jsem nemusel trénovat a místo toho jsem si mohl zahrát ostré zápasy. Nakonec jsem celý turnaj vyhrál, a to bez nějakých velkých obtíží, protože jsem celý týden předváděl opravdu dobrý tenis." Samozřejmě nás zajímalo, který zápas byl v průběhu turnaje nejtěžší. ,,Nejtěžší zápas ale byl určitě v semifinále proti Jiřímu Lehečkovi, kde to byl jediný zápas ve 3 setech. Celkově si myslím, že se mi turnaje povedly a za titul jsem rád. Je to super vstup do sezony." 

Marek Gengel Solinco

Obrázek z archivu Marka Gengela

Marka teď čeká dvoutýdenní příprava doma v České republice a rád by se následně dostal na nějaký z challengerů. 

#teamsolinco

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení