Solinco Revolution - extrémní spin, kontrola a dlouhá životnost

Solinco Revolution je šestihranný co-polyesterový výplet, který nabízí fenomenální kombinaci rotace a kontroly, kterou  můžete najít třeba také u výpletu Solinco Tour Bite. Co nás však doopravdy nadchlo, je pocit a kontrola, a to i při maximálním švihu, které šestihranné spinové monstrum Solinco Revolution nabízí.
Ranaři, kteří hledají pevný co-polyesterový výplet s dlouhou životností a příjemným herním pocitem, by měli Solinco Revolution určitě vyzkoušet.

17

Ryan Peniston (obrázek z Instagram)

Kontrola - 98

Díky téměř dokonale přesné odezvě na údery hrané s maximálním švihem si Solinco Revolution zaslouží téměř maximální hodnocení. Skvělá kontrola a získaná důvěra nám umožňovala hrát údery na hranici našich možností, aniž bychom měli strach, že nám míče budou létat daleko za základní čáru. 

Síla - 80

Solinco Revolution nabízí příjemnou úroveň síly, která je zároveň spojená s dostatečnou kontrolou. Čím více jsme s výpletem hráli, tím lepší pocit síly a kontroly nad údery jsme měli. Tenhle výplet je pro každého, kdo hledá spolehlivého parťáka, na kterého se může ve vyrovnaných zápasech spolehnout a který vám dodá potřebnou jistotu a sebedůvěru.

Revolution

Solinco Revolution (obrázek z tennis-warehouse.com)

Spin - 95

Díky svým šesti hranám a úžasné ovladatelnosti při plném švihu nám Solinco Revolution během hry poskytoval úžasný spin, a to téměř bez práce. Většina našich úderů tak díky němu končila v kurtu a už zmiňovaný spin nám dovolil alespoň chvíli si připadat jako Rafael Nadal. Ostré úhly, čopy, ale i loby s odskokem k plotu, to vše nám výplet při hře umožnil.

Komfort - 75

Výplety Solinco se oproti jiným co-polyesterovým výpletům, které bývají tuhé a mohou způsobovat až herní nepohodlí, vyznačují herním komfortem, který tenistům nabízejí. Ne jinak tomu bylo i při hře s výpletem Solinco Revolution. Na základě našeho testování musíme říci, že je to jeden z nejpohodlnějších co-polyesterových výpletů, s kterými jsme hráli. Je to zřejmě způsobeno jeho šestihranným profilem, kdy se hrany do míče doslova zakousnou a roztočí ho zpět.

Cit - 88

Jak už bylo napsáno výše, tento výplet přináší skvělou kontrolu a s tím související perfektní cit na míč. Po testování výpletu jsme se shodli, že čím déle jsme s ním hráli, tím lepší kontrolu a cit jsme měli. Výplet si v raketě jako by ,,sedl" a nechal nás doslova si užívat každý úder. Solinco Revolution se také při hře vrací velmi dobře zpět na své místo a máte tak jistotu, že míč opravdu letí tak, kam chcete.

Těm, kteří chtějí zažít opravdu dokonalou kontrolu, doporučujeme vyzkoušet průměr výpletu 1,20 nebo 1,15.

Životnost výpletu - 87 

Co se týče životnosti, patří výplet Solinco Revolution k těm, které spíše vystříháte z rakety, než že vám praskne. Toto je samozřejmě na každém hráči a na pocitu a kontrole nad údery, které mu výplet přináší. Jakmile začínají míče ulétavat, je nejvyšší čas výplet vyměnit.

19

K 200m výpletu získáte zdarma láhev Nalgene Solinco

Celkové skóre - 92

Výplet Solinco Revolution nadchne každého, který touží po extrémním spinu, skvělé kontrole a dlouhé životnosti. Je tak skvělou volbou pro pokročilé a mírně pokročilé hráče, kteří se nebojí švihnout a mají problém s častým praskáním jejich současného výpletu.

Výplet je skvělou alternativou například k Luxilon Big Banger Original.

Při nákupu 200m výpletu Solinco Revolution navíc získáte zdarma legendární láhev Nalgene s logem Solinco.

KOUPIT SOLINCO SYNTETICKÉ VÝPLETY_1

Získejte i vy díky našemu vybavení výhodu na vašimi soupeři.

#teamsolinco

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení