Hráči #teamsolinco na reprezentačním srazu

Český tenisový svaz uspořádal v době lockdownu pro naše reprezentanty soustředění, které se konalo v Oáze Říčany.

V době, kdy je o možnost trénovat a účastnit se turnajů, nouze, se v Oáze Říčany pod hlavičkou ČTS a pod vedením zkušených trenérů konalo reprezentační soustředění. Kromě samotného trénování bylo cílem soustředění nahradit hráčům chybějící ostré zápasy, a to včetně rozhodčích.

V Říčanech se sešlo celkem 9 reprezentatů včetně hráčů #teamsolinco Petra Nouzy, který hraje s výpletem Solinco Hyper-G a Marka Gengela, hrajícího s výpletem Solinco Tour Bite.

Zkušení trenéři pro hráče vymysleli zajímavý program, kdy je rozdělili do dvou skupin, modré a červené, v rámci kterých pak hráči získávali body za výhry.

Sám Marek o akci říká: ,,Soustředění bylo rozděleno do 3 dnů. V pátek se trénovalo a v sobotu a v neděli se hrály zápasy. Za mě to byla skvělá akce, protože jsme si mohli zahrát ostré zápasy i s rozhodčími, takže se to blížilo opravdovému profesionálnímu turnaji. Parta se sešla dobrá, všichni se mezi sebou už známe. V rámci turnajové přípravy to v podstatě nemohlo být lepší."

Kromě výše zmíněných hráčů #teamsolinco se soustředění zúčastnili Andrew Paulson, Vít Kopřiva, Jiří Lehečka, David Poljak, Patrik Rikl a Martin Krumich.

#teamsolinco

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení