Michael Vrbenský vyhrál čtyřhru v Německu

Michael Vrbenský z #teamsolinco vyhrál čtyřhru turnaje s dotací 25 000 $ v německém Meerbuschi. Jeho spoluhráčem byl další český talentovaný hráč, Jiří Lehečka.

Michael%20Vrbensk%C3%BD%2C%20Ji%C5%99%C3%AD%20Lehe%C4%8Dka

Michael Vrbenský (v zeleném) a Jiří Lehečka

Česká dvojice spolu odehrála teprve druhý turnaj, nicméně toto partnerství jim evidentně svědčí. Celým turnajem totiž Michal s Jirkou prošli bez ztráty jediného setu, což potvrdili i ve finále. V něm porazili nasazené jedničky, německo-norský pár Durasovic, Eriksson. Finálový zápas byl naprosto v režii českých tenisových talentů. V prvním setu se rychle dostali do vedení 5:1 a i přesto, že ztratili jedenkrát servis, zvítězili 6:3. Druhý set byl o něco vyrovnanější. O jeho osudu rozhodl jediný break, který se ve druhé hře podařil české dvojici. Celý set nakonec získali 6:3 a mohli se tak radovat ze společného zaslouženého titulu.

Tímto vítězstvím si Michal připsal celkově devátý titul ze čtyřhry na okruhu ITF.

Michal Vrbenský hraje s výpletem Solinco Confidential, který mu pomáhá s razancí a přesností úderů.