NOVINKA! Akční balíčky tenisových výpletů Solinco

Akční balíčky tenisových výpletů Solinco

Chceme vám usnadnit rozhodování, který z výpletů Solinco vyzkoušet, a tak jsme pro vás připravili balíčky podle věku a podle toho, co od výpletu očekáváte a s čím vám pomůže. Na výběr tak máte tyto balíčky*:

  • ÚTOK - pro agresivní a útočné hráče, kteří rádi diktují tempo hry a rádi hrají vítězné údery
  • NAŠE NEJ - nejoblíbenější a nejprodávanější výplety Solinco v jednom balíčku - výplet bratří Bryanů, Michala Vrbenského a nebo třeba Adama Pavláska
  • SPIN - pro hráče, kteří hledají výplet, který jim pomůže k ještě agresivnějším topspinům
  • RYCHLOST - pro hráče, kteří mají kontrolu nad údery a hledají rychlost navíc, která udělá jejich údery ještě více nebezpečnější
  • RAZANCE - výplety určené pro hráče, kteří chtějí přidat svým úderům razanci 

Navíc každý, kdo si jakýkoliv balíček objedná, získá slevu na nákup celého 200m kola výpletu ve výši testovaného 12m výpletu**. Stačí jen do poznámky při nákupu celého 200m kola výpletu napsat číslo objednávky, v rámci které jste si akční balíček zakoupili a slevu vám automaticky odečteme. Podrobné podmínky akce naleznete zde.

Balíčky výpletů jsou ideální také jako dárek pro jakéhokoliv tenistu.

Připravte se na otevření kurtů s výpletem, který posune vaši hru.

Solinco - naše výplety dělají rakety lepšími

 

* Balíčky se mohou lišit podle věkových kategorií

** Akce platí do 31. 12. Příklad pro získání slevy: Objednám si balíček SPIN, který obsahuje výplet Barb Wire 12m v ceně 290 Kč, výplet Tour Bite Soft 12m v ceně 290 Kč a výplet Revolution 12m v ceně 240 Kč. Následně se rozhodnu pro koupi 200m kola výpletu Revolution, jehož standardní cena je 2 690 Kč. Od této ceny mi obchod odečte 240 Kč, což je cena za 12m výpletu Revolution, který jsem si koupil a zaplatil v balíčku SPIN. To znamená, že moje výsledná cena výpletu Revolution je 2 450 Kč). Slevu lze získat také koupí jakýchkoliv 3 kusů 12m výpletů Solinco, které však musí být zakoupeny v rámci jedné objednávky .